Logo szkoły

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11
im. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Laureaci konkursów na świetlicy szkolnej w I semestrze 2017/2018

Świetlicowy konkurs na „NAJCIEKAWSZĄ DYNIĘ”

  1. DANIEL KURCZAB – I MIEJSCE
  2. MILENA MRÓZ – II MIEJSCE
  3. MARCIN LEBICA – III MIEJSCE
  4. ANIA PASZKOWSKA – WYRÓŻNIENIE
  5. KAROLINA WÓJCIK – WYRÓŻNIENIE
  6. FILIP JAGIENCARZ – WYRÓŻNIENIE
  7. WERONIKA WIDZ
  8. KASIA ŻEBROWSKA
  9. MACIEJ NOSEK
  10. WERONIKA BLEZIEŃ
  11. NORBERT CICHOŃ
  12. MAJA GRZEBIELUCH

 

 „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA I SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”  – ANIOŁOWO 2017

  1.  WERONIKA WIDZ
  2. EMILIA JABŁOŃSKA
  3. PAULINA KOWERKO
  4. JULIA ZDUŃ
  5. NIKOLETTA CHAIM -WYRÓŻNIENIE
  6. OLIWIA TATARCZUCH
  7. JONASZ IWANECZKO
  8. MILENA MRÓZ
  9. MARIA ZARĘBSKA – I MIEJSCE
  10. OSKAR HULSKI – WYRÓŻNIENIE
  11. KONRAD WAŁASZEK
  12. ALICJA WÓJCIK

 

XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok”

  1. EMILIA WITKOWSKA
  2. MARTA NOSEK
  3. NIKOLETTA CHAIM
  4. ZUZANNA KACZÓWKA
  5. WOJCIECH KACZÓWKKA
  6. FILIP JAGIENCARZ
  7. KACPER SCHAB
  8. KARINA CHWASTOWSKA
  9. JULIA MALEC
  10. AMELIA ZEGAR
  11. PAULINA KOWERKO

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Miniatura Bożonarodzeniowa z Motywem Światła w Kartkach Świątecznych i Ceramice”

 

  1. FILIP JAGIENCARZ
  2. ALEKSANDRA CHODUR
  3. ZUZANNA KACZÓWKA
  4. NIKOLETTA CHAIM
  5. MARTA NOSEK
  6. JULIA ZDUŃ
  7. WIKTOR SZYDŁOWSKI
  8. ALEKSANDRA AKSMAN
  9. MAJA GRZEBIELUCH
  10. NATALIA KOWERKO
  11. NIKOLA SIKORA
  12. AMELIA ŻUROWSKA
  13. JAN DZIECINA
  14. JULIA BUCZEK
  15. IGOR KRAS
  16. WOJCIECH KACZÓWKA

 

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Pod kolorowym parasolem jesieni”

 

  1. KLARA TYMCZYSZYN
  2. NATALIA WIERZBIŃSKA
  3. ZUZANNA LEGUTKO
  4. ALEKSANDRA CHODUR
  5. ALEKSANDRA AKSMAN

 

Ogólnopolski Konkurs

„Najpiękniejsza  Świąteczna Ozdoba Bożonarodzeniowa”

 

  1. MARTA NOSEK
  2. ZUZANNA KACZÓWKA
  3. WOJCIECH KACZÓWKA
  4. DAWID BORCZUCH
  5. FILIP JAGIENCARZ
  6. LIWIA BOROWIEC
  7. EMILIA SULOWSKA
  8. KAROLINA WĄTROBA
  9. NATALIA WIERZBIŃSKA

 

 

„Nakręceni na punkcie mleka”

  1.  NATALIA WIERZBIŃSKA

 

Konkurs Plastyczny „Mój Nauczyciel”

  1.  KLARA TYMCZYSZYN
  2. NATALIA KOWERKO
  3. OLIWIA TATARCZUCH
  4. MIESZKO KUBANIK
  5. EMILIA JABŁOŃSKA
  6. KAROLINA WĄTROBA
  7. KINGA KASIŃSKA
  8. NATALIA WIERZBIŃSKA

 

Konkurs Plastyczny na Plakat 11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości (Tarnów Pierwszy Niepodległy)

NATAN ROSIAK

 

Świetlicowy konkurs na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”

  1. JAKUB BOKSA
  2. AMELIA ŻUROWSKA
  3. ANNA PASZKOWSKA
  4. FILIP JAGIENCARZ
  5. FILIP SCHAB
  6. JULIA MALEC
  7. WOJCIECH KACZÓWKA
  8. MARIA ZARĘBSKA
  9. MATEUSZ PARA
  10. KACPER SCHAB
  11. JORDAN WĘGRZYN
  12. PAULINA KOWERKO

 

 

Ekologiczna Ozdoba Bożonarodzeniowa

  1. WIKTOR SZYDŁOWSKI
  2. NIKOLETTA CHAIM
  3. NIKOLA SIKORA
  4. KAROLINA WĄTROBA
  5. JAN DZIECINA
  6. MARTA NOSEK
  7. KACPER SCHAB