Logo szkoły

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11
im. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Podsumowanie I semestru

Zakończył się pierwszy semestr i czas na podsumowania. Gratulujemy wszystkim, którzy znaleźli się wśród najlepszych i życzymy sukcesów w kolejnym semestrze.

Najlepsi czytelnicy:
Klasa 1a:
– Maja Kędziera
– Lilianna Pawula
– Natasza Jarosz
– Emilia Partyka
– Maja Mróz

Klasa 2a:
– Mateusz Jachim

Klasa 2b:
– Kacper Tutaj
– Ernest Gołas
– Kamila Konieczna

Klasa 3a:
– Kamil Radłowski
– Oliwia Tatarczuch

Klasa 3b:
– Inga Jarząb
– Milena Mróz
– Marcin Lebica

Klasa 4a:
– Nikola Sikora
– Jan Dziecina
– Maria Zarębska
– Julia Zduń

Klasa 4b:
– Zuzanna Smagacz
– Katarzyna Żebrowska
– Karina Chwastowska

Klasa 5b:
– Miłosz Jóźwiak
– Agata Kizior
– Oliwia Leśniak
– Natan Rosiak
– Lilianna Taraciak

Klasa 6a:
– Aleksandra Chodur
– Wiktoria Rajca

Klasa 7a:
– Jonasz Iwaneczko
– Konrad Wałaszek

Klasa 7b:
– Bartłomiej Dąbrowski
– Hanna Dziża
– Maria Kizior
– Sergiusz Sikorski

Klasa 8a:
– Sergiusz Iwaneczko
– Kacper Kurek
– Emilia Witkowska

 

Postępy w nauce:

Klasa Ia: Maja Kędzira, Lilianna Pawula, Emilia Partyka, Nikodem Bielatowicz

Klasa IIa: Adrian Indyk, Mateusz Jachim

Klasa IIb: Dominik Malik, Iwo Cugowski, Marta Nosek, Emilia Konieczna, Ernest Gołas, Emilia Rzepka, Julia Malec

Klasa IIIa: Jakub Boksa, Kamil Radłowski, Oliwia Tatarczuch

Klasa IIIb: Łukasz Łabuz, Milena Mróz, Inga Jarząb, Marcin Lebica, Marek Marecik, Emilia Jabłońska, Kacper Guła, Maja Grzebieluch, Filip Schab, Oskar Hulski, Gabriela Sowa

Klasa IVa: Liwia Borowiec, Julia Skrobiś, Jakub Czeczot, Daria Kędziera, Igor Staniec, Emilia Sulowska

Klasa IVb: Kacper Schab, Kasia Żebrowska, Zuzanna Smagacz

Klasa Va: Waldemar Warchał, Daniel Kurczab

Klasa Vb: Mateusz Para, Martyna Kawula, Lilianna Traciak, Karolina Wójcik

Klasa Vc: Oliwia Jaje, Oliwier Aleksander, Maksymilian Cugowski

Klasa VIIa: Konrad Wałaszek

Klasa VIIb: Hanna Dziża, Bartosz Kizior, Maria Kizior, Krzysztof Poręba

Klasa VIIIa: Sergiusz Iwaneczko

 

Zachowanie:

Klasa Ia: Maja Kędziera, Alicja Chodur, Milena Wałaszek, Maja Mróz, Natasza Jarosz

Klasa IIa: Adrian Indyk, Mateusz Jachim

Klasa IIb: Emilia Konieczna, Marta Nosek, Filip Jaje, Jowita Jurek, Natalia Kowerko

Klasa IIIa: Jakub Boksa, Oliwia Tatarczuch

Klasa IIIb: Gabriela Sowa, Marek Marecik

Klasa IVa: Mieszko Kubanik, Liwia Borowiec, Dominika Kołodziej, Maria Zarębska, Jan Dzierwa, Karolia Wątroba, Emilia Sulowska, Igor Staniec, Daria Kędziera, Jakub Czeczot, Julia Skrobiś

Klasa IVb: Nadia Maziarz

Klasa Va: Waldemar Warchał, Daniel Kurczab

Klasa Vb: Lilanna Traciak, Emilia Wierzbińska, Mateusz Para

Klasa Vc: Anna Paszkowska, Oliwia Jaje

Klasa VIIa: Konrad Wałaszek

Klasa VIIb: Maria Kizior, Igor Panek, Oliwier Smoła, Katarzyna Tokarz

Klasa VIIIa: Agata Kopacz, Maciej Kopacz, Emilia Witkowska

 

Obecność w szkole:

Klasa Ia: Jan Szydłowski,Emilia Partyka, Maja Kędzira, Maksymilian Poręba

Klasa IIa: Adrian Indyk, Mateusz Jachim

Klasa IIIa: Jakub Boksa

Klasa IVa: Liwia Borowiec, Julia Zduń

Klasa IVb: Cetera Miłosz Kacper Kasiński, Maciej Przybyło

Klasa Va: Zuzanna Prokop

Klasa Vb: Wiktor Szydłowski, Karolina Wójcik, Martyna Kawula, Aneta Krupa, Natan Rosiak

Klasa Vc: Radosław Kasprzyk, Anna Paszkowska

Klasa VIIa: Konrad Wałaszek

Klasa VIIb: Olga Sadowska, Hanna Sadowska, Jakub Stolarski, Igor Panek

Klasa VIIIa: Szczepan Ruszczak

 

Pomoc koleżeńska:

Klasa Ia: Jan Szydłowski, Maja Mróz, Emilia Partyka, Hubert Sorokiewicz

Klasa IIa: Adrian Indyk, Mateusz Jachim

Klasa IIb: Marta Nosek, Magdalena Ostręga, Julia Malec

Klasa IIIa: Jakub Boksa, Kamil Radłowski, Oliwia Tatarczuch

Klasa IIIb: Garbiela Sowa, Marek Marecik, Milena Mróz

Klasa IVa: Mieszko Kubanik, Liwia Borowiec, Dawid Borczuch, Zuzanna Legutko, Igor Staniec, Julia Zduń, Hubert Cichoń, Julia Skrobiś, Nikola Sikora

Klasa IVb: Katarzyna Żebrowska

Klasa Va: Waldemar Warchał

Klasa Vb: Karolina Wójcik, Martyna Kawula

Klasa Vc: Jakub Bryl, Oliwier Aleksander, Oliwa Jaje, Anna Paszkowska, Maksymilian Cugowski

Klasa VIIa: Hanna Dziża

Klasa VIIIa: Sergiusz Iwaneczko, Emilia Witkowska

 

Podsumowanie II Edycji Szkolnego Konkursu Poezji Związanego z Osobą Świętego Jana Pawła II:
Kategoria: klasy I-III
I miejsce: Lilianna Pawula, kl. Ia
II miejsce: Maja Mróz, kl. Ia
III miejsce: Paulina Kowerko, kl. IIb
wyróżnienie: Marta Nosek, kl. IIb

Kategoria: klasy IV-VIII
I miejsce: Katarzyna Żebrowska, kl. IVa
II miejsce: Zuzanna Smagacz, kl IVa
III miejsce: Jonasz Iwaneczko, kla. VIIIa
wyróżnienie: Nadia Maziarz, kl. IVa, Konrad Wałaszek, kl. VIIa

 

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu „Najładniejszy Różaniec”:
Kategoria: klasy I-III
I miejsce: Kamil Radłowski, kl. IIIa
II miejsce: Julia Malec, kl. IIb
III miejsce: Maja Mróz, kl. Ia i Milena Mróz, kl. IIIb
wyróżnienie: Andrzej Strojny, kl. Ia, Jan Szydłowski, kl. Ia

Kategoria: klasy IV-VIII
I miejsce: Kamil Makowski, kl. VIIIa
II miejsce: Mateusz Drwal, kl. VIIIa
III miejsce: Daria Kędziera, kl. IVa
wyróżnienie: Karina Chwastowska, kl. IVb

 

Konkurs plastyczny „Portret nauczyciela”:
I miejsce: Katarzyna Żebrowska, kl. IVb
II miejsce:  Zuzanna Smagacz, kl. IVb
III miejsce: Julia Malec
wyróżnienie: Oliwia Tatarczuch, kl. IIIa, Weronika Blezień, kl. VIa, Nikola Sikora, kl. IVa

 

Konkurs plastyczny „Portret Marszałka Piłsudskiego”:
I miejsce w kategorii klasa I – III: Julia Malec, kl. IIb
I miejsce w kategorii klas IV – VIII:  Zuzanna Smagacz, kl. IVb
Konkurs plastyczny „Tumry-bohater opowiadania Marii Dąbrowskiej” dla klas I-II:
I miejsce: kl. Ia
wyróżnienie: klasa 2a
„Eko-portret Marii Dąbrowskiej” dla klas II-IV:
I miejsce: kl. IIIb
II miejsce: kl. IIb
III miejsce: kl. IVb
Gra terenowa związana z Dniem Patronki dla klas V-VIII:
I miejsce: kl. VIIIa (Emilia Witkowska, Agata Kopacz)
II miejsce: kl. Vb (Mateusz Para, Martyna Kawula)
III miejsce: kl. VIIa (cała klasa)

 

Inne sukcesy:

Klasa Ia: Klasowy konkurs czytelniczy: I miejsce – Jan Szydłowski, II miejsce – Julia Gucwa, III miejsce – Milena Wałaszek, IV miejsce – Nikodem Bielatowicz

Klasa IVa: Cała klasa za ogromną pracę włożoną w przygotowanie i przedstawienie Jasełek

Klasa IVb: Katarzyna Żebrowska za udział w większości konkursów szkolnych, Szymon Knap za prace na rzecz integracji zespołu klasowego

 

podsumowanie-1-semestru-24-638