Logo szkoły

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11
im. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Rodzice

Drodzy Rodzice! Kiedy macie pasje, o których możecie opowiadać w nieskończoność to więcej niż pewne, że Wasze dzieci „zarażą się” tymi zainteresowaniami! Jeśli zauważycie jakąkolwiek pasję u Waszych pociech, to powinniście te zainteresowania pielęgnować. Pasje kształtują osobowość dziecka, uwrażliwiają i wpływają na poszerzanie horyzontów. Pamiętajcie, że wspólne pasje mogą ułatwić wzajemny kontakt, poprawić relacje między Wami a Waszymi dziećmi!

1172511-Ciekawe-pasje

Drodzy Rodzice zapraszamy do dzielenia się  swoimi pasjami, zainteresowaniami i „zarażania” nimi innych.

DSCN9785Aleksander Jarmuła – zawodnik, trener, sędzia, Mistrz i Mentor dla wszystkich zawodników i miłośników Reiningu. Obecnie najlepszy polski zawodnik w tej dyscyplinie, wielokrotny Mistrz Polski, członek Kadry Narodowej PZJ na Mistrzostwa Świata 2006 reprezentant Polski na wielu międzynarodowych zawodach, rodzic z pasją, tato Jędrzeja.

DSCN9789Pan Alex Jarmuła był gościem uczniów Koła Dziennikarskiego. Wywiad z nim trwał prawie dwie godziny i gdyby nie ograniczenie czasowe trwałby o wiele dużej. Tato Jędrzeja wie o koniach prawie wszystko. Mogliśmy się dowiedzieć jak zaczęła się jego przygoda z jeździectwem, jak wygląda życie codzienne w ośrodku Furioso, jak wiele pracy i zaangażowania trzeba poświęcić zwierzętom i jak stworzyć miejsce, do którego chętnie przybywają pasjonaci jazdy konnej. Mieliśmy również okazję dowiedzieć się jak misternie przygotowany musi być strój każdego jeźdźca i jaka jest wartość poszczególnych jego elementów.

Wszyscy mali dziennikarze byli zachwyceni wiedzą, umiejętnościami i stylem opowiadania Pana Jarmuły. Jego zaangażowanie i pasja jest wyczuwalna w każdej opowieści. O czym może przekonać się każdy oglądając wywiad.