Pawula Anna – Dyrektor szkoły, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Cetera Małgorzata – Wice Dyrektor szkoły, nauczyciel współorganizujący kształcenie i wos
Adamczak Angelika – logopeda
Augustyn Aneta – nauczyciel kształcenia specjalnego
Barwacz – Jachym Anna – nauczyciel korekty wad postawy
Błyskal Agnieszka – nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel języka francuskiego
Buczek Monika – logopeda
s. Czepiżak Ewa – nauczyciel religii
Forajter Agata – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Gorzkowska Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Grecki Maria – nauczyciel techniki i informatyki, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Gut Marta – nauczyciel matematyki
Hajduk Barbara – nauczyciel świetlicy
Janicka Dominika – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Kalicka Jagoda – nauczyciel języka angielskiego
Kiwior Karolina – pedagog
Knapik Justyna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Kozioł Beata – nauczyciel przyrody i geografii
Latawska Adela – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Małochleb Marcin – nauczyciel informatyki i matematyki
Marsy Katarzyna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Martyka Paulina – nauczyciel języka angielskiego i muzyki
Marszalska Joanna – nauczyciel korekty wad postawy
Maślanka – Ciochoń Monika – nauczyciel języka polskiego i niemieckiego
Magdalena Moskal – logopeda
Możdżeń Jolanta – nauczyciel świetlicy
Ocetkiewicz Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Ochał Wioletta – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Olszańska Sabina – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Owsiany Małgorzata – nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa
Panek – Banaś Joanna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Pepliński Krzysztof – nauczyciel fizyki i informatyki
Piekarz Natalia – psycholog szkolny
Proszowska Małgorzata – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Sacha Iwona – nauczyciel języka polskiego
Sikora Elżbieta – nauczyciel plastyki, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Stach Monika – nauczyciel świetlicy
Stasiak – Zarębska Bożena – nauczyciel religii
Sulowska Barbara – nauczyciel wychowania fizycznego
Szuba Aneta – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Śmiałek Ewa – nauczyciel świetlicy
Tokarz – Lebica Elżbieta – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Trytko Karolina – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Tulicka – Cichy Natalia – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Tutaj Grażyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wardzała – Skórka Bogusława – nauczyciel biologii, chemii, wychowania do życia w rodzinie
Włodek Małgorzata – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Woźniak – Partyka Jolanta – nauczyciel historii i wychowania do życia w rodzinie, bibliotekarz
Wstępnik Joanna – nauczyciel języka angielskiego
Zalewska Beata – nauczyciel historii
Zielińska Klaudia – nauczyciel współorganizujący kształcenie